Контакт -. Ningbo мраз кутија COLD технологија копродукции, Ltd

Контактирајте не

NINGBO MORNING STAR INDUSTRIAL CO., LTD.

адреса

Економска развојна зона,

Xiangshan, Ningbo,

Жеџијанг, Кина.

Е-пошта

icebox@iceboxchina.com

bryant@iceboxchina.com

телефон

Тел: 86-574-65720281

Факс: 86-574-65720251

Whatsapp: Ason35

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

WhatsApp Online Chat !